بستن
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

درباره ما

فروشگاه رد استار الکترونیکاین فروشگاه از سال 1382 به طور گسترده و جامع در زمینه سیستمهای نظارتی و حفاظتی شروع به کار نموده و کامل ترین عرضه کننده سیستمهای مداربسته و تجهیزات جانبی در سطح کشور میباشد.

رد استار، فروشگاه تخصصی انواع دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن و لوازم و تجهیزات شبکه، انواع UPS و لوازم جانبی میباشد و همچنین در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های خصوصی و دولتی فعالیت داشته و آماده همکاری میباشد.

این فروشگاه در همایش بزرگان سیستم های امنیتی و حفاظتی در سال 90 موفق به دریافت لوح زرین گردید و باتلاش روز افزون در جشنواره برترین های صنعت حفاظت اردیبهشت 1394 بعنوان فروشگاه برتر در این صنعت شناخته و مفتخر به دریافت لوح تقدیر گردید.

این فروشگاه نماینده محصولات UniView (یونی ویو)، ، سیستم اعلام سرقت Paradox (پارادوکس) کانادا، دزدگیر های هوشمند مسکرون در استان تهران و  نماینده انحصاری سوئیچ های HORED ، نماینده انحصاری یوپی اس های MUST  در ایران میباشد.

کلیه محصولات فوق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن، پشتیبانی لازم را از مشتری های خود به عمل می آورد.