بستن
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو
خبرخوان

مقاله ها

مصاحبه مدیریت مجموعه رد استار الکترونیک با وب سایت امنیت 98
مصاحبه مدیریت مجموعه رد استار الکترونیک با وب سایت امنیت 98
مصاحبه مدیریت مجموعه رد استار الکترونیک جناب آقای رضا شیرازی با امنیت 98
بررسی تخصصی ماژول های ارتباطی دزدگیر پارادوکس
در این مقاله قصد داریم تا شما را با ماژول های ارتباطی دزدگیر PARADOX از قبیل ماژول صوتی پارادوکس مدل VDMP3، ماژول سیم کارتی دزدگیر پارادوکس مدل PCS250 و ماژول شبکه (اینترنت) مدل IP150 آشنا کنیم.
بررسی و مقایسه کی پد های پارادوکس

کی پد یا صفحه کلید در دزدگیر پارادوکس در اصل رابط کاربر و نصاب برای استفاده و راه اندازی سیستم های اعلام سرقت پارادوکس می باشد. کاربر به وسیله کی پد دستگاه را فعال و غیر فعال می کند و نصاب نیز دستگاه را برنامه ریزی می کند.

دزدگیرها در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان بیشتر بوسیله ریموت کنترل می شوند حا...

آشنایی با آژیرهای دزدگیر پارادوکس و نحوه اتصال آنها

آژیر دزدگیر اماکن یکی از مهم ترین اجزا سیستم های اعلام سرقت می باشد. در صورت تحریک شدن دزدگیر، آژیر به صدا درآمده و باعث فرار سارقین می شود. می توان گفت آژیر دزدگیر تنها عضوی است که در بیرون از محوطه و در دسترس سارقین قرار می گیرد لذا انتخاب آژیری که دارای باتری بک آپ و میکروسوییچ دستکاری (تمپر) باش...

تفاوت چشم های اصل و غیر اصل DG85 پارادوکس
تفاوت چشم های اصل و غیر اصل DG85 پارادوکس
متاسفانه در بازار و سایت دیجی کالا افراد سودجو اقدام به فروش چشم های غیر اصل پارادوکس به اسم چشم اصلی و کانادایی پارادوکس می نمایند. در این مقاله قصد داریم تا تفاوت های ظاهری سنسور های غیر اصل را با اصل مدل DG85 مقایسه کنیم. این چشم یک سنسور حرکتی با سیم با قابلیت تشخیص حیوانات تا 40 کیلوگرم و قابل نصب در فضاهای خارجی می باشد.
نصب دوربین مداربسته در فروشگاههای زنجیره ای گلدیران
نصب دوربین مداربسته در فروشگاههای زنجیره ای گلدیران
رداستارالکترونیک برایفروشگاه های زنجیره ای مشتریان گلدیران (ال جی) تهران راهکار نظارت تصویری شامل دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر ارائه کرده است. فروشگاه زنجیره ای مشتریان گلدیران یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای تهران و از محبوب ترین فروشگاه هایی است که در تهران شکل گرفته است .
دسته بندی های مقاله ها
آرشیو وبلاگ