بستن
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

Acorid

شرکت فناوری ارتباطات آکورید شنزن (http://www.acorid.com/) در سال 2007 تاسیس شد این شرکت از پیشرفته ترین و متخصصان در زمینه انتقال اترنت از راه دور و خدمات مبتنی(Power Over Ethernet (POE  می باشد .

دفتر مرکزی آن در شنژن قرار دارد و در حال حاضر دفاتری در پکن، شانگهای و چنگدو دارد و در سراسر استان ها، شهرداری ها و مناطق خودمختار فعالیت و مشتریان دارد.

Acorid Communication دارای گروهی از تیم های تحقیق و توسعه با نوآوری فعال، پیشرو و سخت کوش است و سال ها تجربه در تحقیق و توسعه و طراحی در زمینه ارتباطات IP دارد.

در سال‌های اخیر، با تکیه بر قابلیت‌های قوی R&D، Acorid Communication با موفقیت تعدادی از محصولات نوآورانه و فناوری‌های ثبت اختراع مانند توسعه‌دهنده‌های اترنت راه دور، سوئیچ‌های اترنت با قدرت بالا در مسافت‌های طولانی، دوربین‌های شبکه‌ای در فواصل طولانی و فرستنده‌های نوری را راه‌اندازی کرده است.

با فناوری پیشرو و محصولات نوآورانه، همراه با توسعه صنعت، Acorid Communication میانگین نرخ رشد سالانه 100٪ را حفظ می کند. این شرکت به تامین کننده معروف محصولات و راه حل های ارتباطات اترنت از راه دور در نظارت بر امنیت و سایر صنایع تبدیل شده است

 

 
 
3 Items in گرید 4 Items in گرید لیست

سوئیچ شبکه Acorid مدل LS1510PG

| دارای 8 پورت PoE با سرعت 10/100 | دو پورت 10/100/1000 Up Link | توان 30w برای هر خروجی (+PoE) | انتقال برق تا 250 متر | قدرت منبع تغذیه 96w
28,000,000 ریال